Tagasi ülesse

Content

Tellimisinfo

www.kpg.ee koduleht on mõeldud toodete kohta info jagamiseks ning loodud eelkõige lepinguliste hulgiostjate vajadusi silmas pidades. 
 
Toodete vaatamiseks ei pea tellimiskeskkonda sisse logima, kuid tellimust vormistada saab ainult registreeritud lepinguline klient. Tellimiskeskkond asub SIIN
 
Hulgiostu soovi korral, kui puudub keskkonna kasutamiseks parool, palun pöörduge meie hulgiosakonna poole Kontakt
 
Toodete tellimiseks
  •         valige sobiv toode, kogus ja vajutage nuppu "lisa ostukorvi". Ostukorvi sisu näete kui klõpsate selle kujutisele ekraani üleval paremal nurgas.
  •         Kui olete soovitud tooted välja valinud ja need ostukorvi lisanud, sisenege Ostukorvi lehele. Siin on näha kõik Teie poolt valitud tooted ja kogused. Kaupade koguseid on võimalik ostukorvis muuta, samuti on võimalik kaupu ostukorvist eemaldada.
  •         Valige kauba kättesaamise viis ning täitke kõik vajalikud kontaktandmed.
  •         Peale andmete sisestamist tuleb lugeda läbi privaatsustingimused, nendega nõustumisel kinnitada see linnukesega ning vajutades nupule "Vormista tellimus" oletegi vormistanud tellimuse.
  •         Järgmise 1-2 tööpäeva jooksul saadetakse Teie elektronpostile ettemaksuarve, mis kuulub tasumisele 100%. Peale arve laekumist KPG Kaubanduse OÜ arveldusarvele saabub kaup 3-5 tööpäeva jooksul Teie poolt märgitud aadressile. Toimingu kiirendamiseks võib saata meile koopia maksekorraldusest aadressile hulgi@kpg.ee
 
Meie kliendil on 14 päeva aega kaubaga tutvuda. Juhul, kui kaup ei vasta soovitule või oli puudulikult komplekteeritud, on kliendil õigus 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest ostust taganeda ja ostetud kaup KPG Kaubanduse OÜ-le tagastada (võlaõigusseaduse paragrahv 56 lg 1). Kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis ning taganemisavaldus peab olema saadetud kirjalikult e-posti aadressil hulgi@kpg.ee tagastustähtaja jooksul (so 14 päeva alates kauba kättesaamisest). Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi kliendi pangakontole mitte hiljem kui 30 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest KPG Kaubanduse OÜ poolt. Tagastamisele ei kuulu transpordi- ja pakkimisteenus.